Instrukcja Obsługi BillingMAN start: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| + | Następnie należy: | ||
{|{{Prettytable}} | {|{{Prettytable}} | ||
| − | ||| | + | |1.|| wybrać menu centala||[[Plik:Menu Pełne Konfiguracja Połączenia i login.png]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2.||Konfiguracja Połączenia ''(Ctrl+K)'' ||[[Plik:Konfiguracja Połączenia.png]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | |3.||Dostęp ''(Login i Hasło)''||[[Plik:Login.png]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
---- | ---- | ||
[[Instrukcja_Obsługi_BillingMAN#Pierwsze_uruchomienie |Powrót]] | [[Instrukcja_Obsługi_BillingMAN#Pierwsze_uruchomienie |Powrót]] | ||
Wersja z 07:16, 3 wrz 2010
Po pierwszym uruchomieniu system otworzy się z:
Następnie należy:
| 1. | wybrać menu centala |
|
| 2. | Konfiguracja Połączenia (Ctrl+K) |
|
| 3. | Dostęp (Login i Hasło) |
|




