Instrukcja Obsługi BillingMAN start: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Następnie aby móc pobrać dane billingowe należy:) |
|||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
|5.||Wybrać medium w: '''Konfiguracja Połączenia''' ''(Ctrl+K)'' Domyślnie jest to port ''USB''||[[Plik:Konfiguracja Połączenia.png]] | |5.||Wybrać medium w: '''Konfiguracja Połączenia''' ''(Ctrl+K)'' Domyślnie jest to port ''USB''||[[Plik:Konfiguracja Połączenia.png]] | ||
|- | |- | ||
| − | |6.||Kliknąć przycisk '''Pobierz'''||[[Plik:BM_pobierz.png]] | + | |6.||Kliknąć przycisk '''Pobierz''' ''(F8)''||[[Plik:BM_pobierz.png]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 09:11, 3 wrz 2010
Po pierwszym uruchomieniu system zapyta o:
Następnie aby móc pobrać dane billingowe należy:
| 4. | Wybrać menu Centrala |
|
| 5. | Wybrać medium w: Konfiguracja Połączenia (Ctrl+K) Domyślnie jest to port USB |
|
| 6. | Kliknąć przycisk Pobierz (F8) |




