Zasilacze CTS: Różnice pomiędzy wersjami
Z Wiki
(→Zasilacze telefonów systemowych CTS) |
|||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
|5||[[CTS-202_informacje |'''CTS-202.BT''']]||{{Ok}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} | |5||[[CTS-202_informacje |'''CTS-202.BT''']]||{{Ok}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} | ||
|- | |- | ||
| − | |6||[[CTS-202_informacje |'''CTS-203. | + | |6||[[CTS-202_informacje |'''CTS-203.CLBT''']]||{{Ok}}||{{No}}||{{No}}||{{No}} |
|- | |- | ||
|7||[[CTS-202_informacje |'''CTS-202.IP''']]||{{Ok}}||{{No}}||{{No}}||{{Ok}} | |7||[[CTS-202_informacje |'''CTS-202.IP''']]||{{Ok}}||{{No}}||{{No}}||{{Ok}} | ||
|- | |- | ||
| − | |8||'''CTS-203.IP'''||{{No}}||{{No}}||{{Ok}}||{{Ok}} | + | |8||[[CTS-202_informacje |'''CTS-203.IP''']]||{{No}}||{{No}}||{{Ok}}||{{Ok}} |
|- | |- | ||
|9||'''Konsole CTS-232 >2'''||{{Ok}}||{{Ok}}||{{No}}||{{No}} | |9||'''Konsole CTS-232 >2'''||{{Ok}}||{{Ok}}||{{No}}||{{No}} | ||
|- | |- | ||
| − | |10||[[Instrukcja_obsługi_CTS-330 |'''CTS-330''']]||{{No}}||{{No}}||{{Ok}}||{{No}} | + | |10||[[Instrukcja_obsługi_CTS-330 |'''CTS-330.CL''']]||{{No}}||{{No}}||{{Ok}}||{{No}} |
|- | |- | ||
| − | |11||'''CTS-330.IP'''||{{No}}||{{No}}||{{Ok}}||{{Ok}} | + | |11||[[Instrukcja_obsługi_CTS-330 |'''CTS-330.IP''']]||{{No}}||{{No}}||{{Ok}}||{{Ok}} |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:18, 26 maj 2014
W poszczególnych przypadkach w telefonach systemowych zalecane lub wymagane jest stosowanie dodatkowych zasilaczy, które usprawniają lub umożliwiają funkcjonowanie aparatu. Poniższa tabela przedstawia zestawienie stosowanych zasilaczy do poszczególnych modeli telefonów.
Zasilacze telefonów systemowych CTS
| lp | Telefon Systemowy | Zasilacz 36V/160mA |
Zasilacz 12V/1,25A RJ11 |
Zasilacz 12V/1,25A[1] |
PoE[2] |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CTS-102.HT | ||||
| 2 | CTS-102.CL | ||||
| 3 | CTS-102.IP | ||||
| 4 | CTS-202.CL | ||||
| 5 | CTS-202.BT | ||||
| 6 | CTS-203.CLBT | ||||
| 7 | CTS-202.IP | ||||
| 8 | CTS-203.IP | ||||
| 9 | Konsole CTS-232 >2 | ||||
| 10 | CTS-330.CL | ||||
| 11 | CTS-330.IP |
Przypisy
- ↑ Zasilacz obecnie sprzedawany również ze Slican ITS
- ↑ Power over Ethernet