Instrukcja obsługi CTS-330

Z Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Telefony systemowe

Slican CTS-330.CL

Slican CTS-330.IP

CTS-330 .jpg

Instrukcja obsługi wydanie 1.02
SLICAN sp. z o.o.
www.slican.pl
e-mail: office@slican.pl


„Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w produkcie bez uprzedniego powiadomienia.”


Data ostatniej modyfikacji: 19.12.2022


Uwaga!

Telefon CTS-330 współpracuje z serwerami NCP, IPL-0256, IPM-032 i IPU-14 oraz CCT-1668, CXS-0424 i MAC-6400. W centralach CCT-1668, CXS-0424 oraz MAC-6400 warunkiem działania tych telefonów jest zainstalowany firmware w wersji 6.20 lub nowszej. Ponadto w centralach CCT-1668 oraz CXS-0424 wymagane jest podłączenie zasilacza. W pozostałych centralach stosowanie zasilacza jest opcjonalne i zależy od ilości podłączonych do telefonu konsol.


Slican CTS-330 jest telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. Wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican - dzięki czemu z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.

Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski dotykowe i tradycyjne CTS-330 pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów.

Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-330 umożliwia pracę z zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym. Kolorowy ekran z intuicyjną ikonografią i duża ilość programowalnych przycisków pozwalają na korzystanie z wielu profesjonalnych funkcji.


Parametry techniczne

Budowa i wyposażenie

Ustawienia telefonu

Wykonywanie połączeń, historia i działanie klawiszy szybkiego wyboru

Książki telefoniczne

Korzystanie z usług systemu

Zasilanie telefonów CTS

Wymogi bezpieczeństwa i deklaracje urządzeń systemowych CTS

Podłączenie słuchawek Bluetooth do telefonów CTS-330.CLBT i CTS-330.IPBT - artykuł archiwalny


Powrót do strony głównej