Aplikacje współpracujące IPx

Z Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Instrukcja obsługi IPL-256
Instrukcja obsługi IPM-032
Instrukcja obsługi IPS-08
Instrukcja obsługi IPU-14


MessengerCTI.desktop

Slican MessengerCTI.Desktop to aplikacja komputerowa, której zadaniem jest ułatwienie pracy abonenta centrali Slican. Dzięki zastosowaniu interfejsu graficznego wyświetlanego na ekranie monitora komputerowego aplikacja pozwala na wygodną obsługę połączeń telefonicznych oraz innych czynności związanych z telefonią. Posiada kilka dodatkowych funkcji pozwalających na rozszerzenie możliwości telefonu stacjonarnego. Łączy w sobie funkcje sterowania telefonem stacjonarnym podłączonym do centrali, np. wybierania numeru, odbierania połączeń oraz pracy jako telefonu równoległego do niego. Aplikacja pozwala również na: dostęp do książki telefonicznej centrali, historii połączeń, podglądu statusów telefonów i aplikacji MessengerCTI innych abonentów, czatów tekstowych oraz wysyłania i odbierania wiadomości SMS. Dodatkowo, specjalnie dla nowej wersji bramofonów DPH.IP wyposażonych w kamerę - wprowadzono funkcję podglądu obrazu wideo.

PhoneCTI okienka.jpg

MessengerCTI.mobile

Slican MessengerCTI.Mobile jest aplikacją mobilną przeznaczona na system Android. Łączy w sobie możliwość wykonywania połączeń przychodzących jak i wychodzących, dostęp do książki telefonicznej, historii połaczeń, podglądu statusu innych abonentów centrali, czatu, poglądu kamer z bramofonów DPH.IP, otwarcia bramy, obsługi kolejek CallCeter (centrale NCP). Zawiera funkcjonalności umożliwiające integrację telefonu biurkowego i smartfona używanego przez abonenta. Zaletą aplikacji jest integracja książek kontaktów telefonicznych zapisanych w centrali. MessengerCTI.Mobile wykorzystuje zawsze kontakty w niej zapisane, przy czym modyfikacja wpisów może być dokonywana z telefonu systemowego, z komputera przy pomocy aplikacji MessengerCTI.Desktop lub WebCTI. Slican MessengerCTI.Mobile posiada również funkcjonalność komunikatora wewnętrznego - czatu. Użytkownikami komunikatora mogą być wszyscy abonenci danej centrali przy założeniu posiadania odpowiedniej licencji funkcjonalnej.

ConsoleCTI

Zintegrowany system komputerowo - telefoniczny wspomagający korzystanie z funkcjonalności linii - nowej usługi w centralach Slican - na komputerze używanym przez abonenta numeru wewnętrznego centrali. W wizualny sposób przedstawia wszystkie stany skojarzonego z nią telefonu systemowego i skonfigurowanej usługi. Umożliwia obsługę połączeń za pomocą ekranu dotykowego lub myszy komputerowej na monitorze zamiast przycisków i klawiatury telefonu.

ConsoleCTI kolaz.png

WebCTI

Aplikacja ta stanowi rozwinięcie i uzupełnienie aplikacji PhoneCTI. Nie wymaga instalacji w komputerze. Dostępna jest z poziomu przeglądarki zarówno dla komputerów PC jak i urządzeń mobilnych. Umożliwia dostęp do książek telefonicznych, historii połączeń czy tez ustawień telefonu. Opcje Manager i Administrator umożliwiają zarządzanie kontami innych abonentów, stanowiąc doskonałe narzędzie zarządzania telefonami w każdej organizacji.

WebCTI Start screen.PNG

BillingMAN

BillingMAN aplikacja do zarządzania kosztami połączeń. Umożliwia analizę kosztów połączeń wychodzących,analizę obsługi połączeń przychodzących, stosowanie taryf różnych operatorów, wielorakie rodzaje raportów, a w wersji BilligMAN.plus również graficzną prezentację wyników analiz.

BillingMAN formularz.png
BillingMAN plus wykres.png
Winieta BM.png


RecordMAN

Aplikacja RecordMAN przeznaczona jest do administrowania nagraniami treści połączeń w centrali. Umożliwia wyszukiwanie,odsłuch i kopiowanie nagrań. Może pracować z plikami zapisanym w samej centrali, zapisywanych przez aplikację RecordMANserwer, oraz analizować utworzone wcześniej archiwa.

RM2 okno główne.png

SenderSMS

SenderSMS to aplikacja służąca do seryjnego wysyłania wiadomości SMS przy wykorzystaniu central SLICAN. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie skutecznej komunikacji SMS zarówno w kontaktach z kontrahentami, klientami lub też celach marketingowych oraz typowo informacyjnych z pacjentami, studentami czy centrami powiadamiania SMS(Urzędy Powiatowe, Gminne, Miejskie, Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego).

Historia send.jpg

Instrukcja obsługi IPL
Instrukcja obsługi IPM-032
Instrukcja obsługi IPS-08